Nacházíte se: Úvodní stránka » Stolní fotbaly » Stolní fotbal CANNONBALL SCHOOL

Stolní fotbal CANNONBALL SCHOOL

Stolní fotbal CANNONBALL SCHOOL
pro další obrázek klikněte na miniaturu
 • Stolní fotbal s uzavřeným systémem běhu míčku. Hráč nemůže z fotbálku míček vyjmout, ale pouze posunout směrem vzhůru a vhodit zpět na hrací plochu. Díky tomuto systému je stolní fotbal CANNONBALL SCHOOL ideální do rekreačních zařízení, hotelů a heren, školních a vzdělávacích zařízení, dětských domovů, nízkoprahových center, atd. Samozřejmostí je osazení stolního fotbalu CANNONBALL SCHOOL certifikovanými komponenty, které splňují požadavky ITSF.
 • Stolní fotbal je vyroben z lamina o síle 25 mm, barva (dekor) dle přání zákazníka. Na přání může být stolní fotbal vyroben z masivu nebo dřevotřísky s nalepeným vysokotlakým HPL laminátem (umakart).

  Vzorník barev - lamino: Vzorník barev stolní fotbaly
 • Fotbálek má výškově stavitelné ocelové nohy s komaxitovým nástřikem, které jsou v každém rohu upevněny čtyřmi šrouby pro zvýšení tuhosti stolního fotbálku.
 • Tyče jsou umístěny v nylonových průchodkách nebo v nylonových průchodkách s kuličkovými ložisky, která umožňují rychlou hru (výrobce RETA Italy).
 • Vodící tyče s hráči jsou vyrobeny z oceli o průměru 16mm. Síla stěny tyče 3 mm zaručuje vyšší pevnost a odolnost proti ohnutí. Kvalitní pochromování o tloušťce 15 mikronů zajišťuje antikorozní ochranu.
 • Jednobarevní hráči červeno / modří jsou nalisovaní přímo na vodicí tyče a mají kónický tvar nohy pro lepší ovládání míčku.
 • Fotbálek je osazen ergonomicky tvarovanými rukojeťmi.
 • V ceně fotbálku je 10ks míčků a 2 počítadla (ukazatel stavu skóre).
 • Hrací plocha má vzhled fotbalového hřiště a je chráněna silným tvrzeným bezpečnostním sklem o síle 5mm. Pod sklem je umístěna vodováha, pomocí které lze fotbálek jednoduše vyvážit. Druhé bezpečnostní sklo o síle 5mm zabraňuje vylétnutí míčku z hrací plochy.
 • Stolní fotbal CANNONBALL SCHOOL zasíláme po celé ČR přepravní službou GEIS. Stolní fotbal dodáváme kompletně složený, pouze připevníte 4 nohy a vodováhou na hrací ploše jej vyvážíte. Poté je stolní fotbal CANNONBALL SCHOOL připravený ke hře.
Stolní fotbal - CANNONBALL SCHOOL
CANNONBALL SCHOOL I CANNONBALL SCHOOL II
Velikost hrací plochy fotbálku 114 x 70 cm 114 x 70 cm
Celkové rozměry stolního fotbalu CANNONBALL SCHOOL 141 x 128 x 95 cm 141 x 128 x 95 cm
Celková váha stolního fotbalu 94 Kg 94 Kg
Tyče s hráči v průchodkách s ložisky - ano
Spodní tvrzené bezpečnostní sklo na hrací ploše ano ano
Vrchní tvrzené bezpečnostní sklo ano ano
Běžná cena s DPH Kč 20.990,- Kč 21.990,-
Objednat z E-shopu www.kulecnikar.cz AKCE 16.990,- AKCE 17.990,-
design: CS Billiard s.r.o., 2022