Nacházíte se: Úvodní stránka » Stolní fotbaly » Vzorníky barev - HPL Lamináty

Vzorníky barev - HPL Lamináty

Vzorník dekorů a barev vysokotlakých HPL laminátů pro rok 2019/2020

  • Standardní bezpříplatkové dekory pro stolní fotbálky Cannonball PROFI. Na přání za příplatek pro stolní fotbálky Cannonball HOME a SCHOOL.
  • Pouze ty lamináty, které dosáhly dokonalosti definované normou EN 438-I:1991, mají právo se nazývat HPL (High Pressure Laminates = vysokotlaké lamináty). Pokaždé, když se setkáte s HPL, můžete si být jisti, že se jedná o vysokotlaký laminát, jehož technické vlastnosti zaručeně dosahují evropské úrovně; materiál nejvyšší jakosti, který spojuje vynikající vlastnosti jako jsou tvrdost a odolnost vůči poškrábání, povrchovému opotřebování, nárazu, chemickým činidlům a ohni, které nabízejí vynikající možnosti využití povrchu. A pokud je HPL navíc i nositelem značky PRINT, můžete si být jisti, že tento výrobek obsahuje vysokou úroveň designu, jako jsou barva, zdobení, konečná úprava a strukturální výzkum. Všechny jejich části jsou výsledkem nepřetržitého prosazování technologie a designu. Všechny druhy povrchů jsou charakteristické vysokou kvalitou.
01: COLOUR 02: COLOURS AND TEXTURES 03: HR-LAQ + COLORPACT
Syté a zářivé, či jemné a zamžené, nové nabídky kolekcí obohacují odstíny celé barevné palety. Velké množství zdobení, které vyzvedne a rozvine nekonečné množství projektů. S novými barvami přichází i nové textury. Elegantní řada vytváří zajímavé a harmonické vazby. Svými oslnivými odlesky Vás Fluo zaujme již při letmém pohledu a každým svým detailem získá Vaši pozornost. Paleta inspirujících nápadů s vysoce lesklými povrchy, uhlazené Full-Colour a Full-Wood, elegantní překrývání, které přináší jemné odstíny historických vzorů, společně s trojrozměrným leskem Kaleidosu. Celý katalog je atraktivní a mimořádný, jakoby ponořený do krajiny.04: LEGNI 05: LEGNI NEWS 06: ABET WOOD
Kolekce obsahuje historicky nejvíce používané dekory dřeva. Skutečné a perfektní nuance palety Woods společně tvoří nový harmonický soubor. Abet Laminati ve svém rozvíjejícím se hledání dokonalosti představuje dřevěné tóny s novým povrchem Cross. V tomto na materiál bohatém katalogu jsou základem dřevěné dekory. Kolekce představuje výborně sladěné barevné tóny vyhlížející lépe než skutečné dřevo.
design: CS Billiard s.r.o., 2019