Nacházíte se: Úvodní stránka » Stolní fotbaly » Stolní fotbal CANNONBALL PROFI

Stolní fotbal CANNONBALL PROFI

Stolní fotbal CANNONBALL PROFI
pro další obrázek klikněte na miniaturu
 • Stolní fotbal s uzavřeným systémem běhu míčku. Hráč nemůže z fotbálku míček vyjmout, ale pouze posunout směrem vzhůru a vhodit na hrací plochu. Stolní fotbal je osazen mechanickým mincovníkem na 10 Kč. Hrací plocha stolního fotbalu je osvětlena ze dvou stran LED zdrojem. Stolní fotbal CANNONBALL PROFI je ideální do hotelů, rekreačních chat, restaurací, heren, klubů atd. Samozřejmostí je osazení stolního fotbalu CANNONBALL PROFI certifikovanými komponenty, které splňují požadavky ITSF.
 • Stolní fotbal je vyroben z laťovky o síle 25 mm s nalepeným vysokotlakých HPL laminátem (umakart), barva (dekor) dle přání zákazníka. Na přání může být stolní fotbal vyroben z masivu.

  Vzorník barev - HPL lamináty: Vzorník barev stolní fotbaly
 • Fotbálek má výškově stavitelné ocelové nohy s komaxitovým nástřikem, které jsou v každém rohu upevněny čtyřmi šrouby pro zvýšení tuhosti stolního fotbálku.
 • Tyče jsou umístěny v nylonových průchodkách nebo v nylonových průchodkách s kuličkovými ložisky pro rychlou hru - výrobce RETA Italy. Certifikovaná ložiska pro stolní fotbaly celosvětové ligy ITSF.
 • Vodící tyče s hráči jsou vyrobeny z oceli o průměru 16mm. Síla stěny tyče 3 mm zaručuje vyšší pevnost a odolnost proti ohnutí. Kvalitní pochromování o tloušťce 15 mikronů zajišťuje antikorozní ochranu.
 • Jednobarevní hráči červeno / modří jsou nalisovaní přímo na vodicí tyče a mají kónický tvar nohy pro lepší ovládání míčku.
 • Fotbálek je osazen ergonomicky tvarovanými rukojeťmi.
 • V ceně fotbálku je 10ks míčků a 2 počítadla (ukazatel stavu skóre).
 • Hrací plocha má vzhled fotbalového hřiště a je chráněna silným tvrzeným bezpečnostním sklem o síle 5mm. Pod sklem je umístěna vodováha, pomocí které lze fotbálek jednoduše vyvážit. Druhé bezpečnostní sklo o síle 5mm zabraňuje vylétnutí míčku z hrací plochy.
 • Stolní fotbal CANNONBALL PROFI zasíláme po celé ČR přepravní službou GEIS za Kč 500,-. Stolní fotbal dodáváme kompletně složený, pouze připevníte 4 nohy a vodováhou na hrací ploše jej vyvážíte. Poté je stolní fotbal CANNONBALL PROFI připravený ke hře.
Stolní fotbal - CANNONBALL PROFI
PROFI I PROFI II
Hrací plocha stolního fotbalu 114 x 70 cm 114 x 70 cm
Celkové rozměry stolního fotbalu 140 x 128 x 95 cm 140 x 128 x 95 cm
Celková váha stolního fotbalu 101 Kg 101 Kg
Tyče s hráči v průchodkách s ložisky - ano
Spodní tvrzené sklo na hrací ploše ano ano
Vrchní tvrzené sklo ano ano
Osvětlení hrací plochy stolního fotbalu ano ano
Mechanický mincovník na Kč 10,- ano ano
Cena s DPH Kč 32.990,- Kč 33.990,-
Objednat z E-shopu www.kulecnikar.cz AKCE 28.990,- AKCE 29.990,-
design: CS Billiard s.r.o., 2023