Nacházíte se: Úvodní stránka » Stolní fotbaly » Stolní fotbal Atlantis SPIRIT SCHOOL

Stolní fotbal SPIRIT SCHOOL

Stolní fotbal SPIRIT SCHOOL
pro další obrázek klikněte na miniaturu
  • Stolní fotbal SPIRIT SCHOOL prošel řadou vylepšení. Uzavřený systém - vhodný všude tam, kde není žádoucí, aby míček opustil stolní fotbal. Hráč nemůže z fotbálku míček vyjmout, ale pouze posunout směrem vzhůru a míček skrze vhazovač vhodit zpět na hrací plochu. Fotbálek SPIRIT SCHOOL je ideální do rekreačních zařízení, hotelů a heren, školních a vzdělávacích zařízení, dětských domovů, nízkoprahová centra, atd. Jednoduchá montáž a vyvážení!
  • Korpus stolního fotbalu je vyrobený z kvalitních laminových desek (na přání umakartové desky) o síle 25 mm. Velký výběr barev. Na přání přesně dle dekoru námi vyrobené kulečníkového stolu nebo jiného nábytku.
  • Hrací plocha z tvrzeného bezpečnostního skla o síle 5 mm. Zelená hrací plocha s bílými lajnami imitující fotbalové hřiště.
  • Nové plastové rohy na hrací ploše s oblými hranami pro lepší pohyb míčku.
  • Fotbalové branek, z HDP (vysokotlakový polymer), vylučují neregulérní dráhu a odrážení míčku.
  • Nohy jsou čtyřmi vratovými šrouby upevněny v rozích korpusu stolního fotbalu. To ještě více zvyšuje celkovou stabilitu a pevnost stolního fotbalu SCHOOL I a II
  • Vodící tyče o průměru 16 mm z kvalitní vysokopevnostní tažené oceli. Síla stěny tyče 3 mm zaručuje o 50% vyšší pevnost a odolností proti namáhání (R = 100 kg × mm2), než standardní tyče. Antikorózní ochrana – pochromování o tloušťce 15 mikronů.. Tyče se neohnou ani po dlouhodobém používaní.
  • Vodící tyče jsou umístěny v plastových průchodkách nebo v ložiskách.
  • Stolní fotbaly Atlantis SCHOOL X standardně mají - počítadlo gólů v barvě hráčů, hranaté nebo černé rukojeti (ostatní rukojeti dle dohody), vhazovač míčků, 10x bílý, žlutý, oranžový nebo růžový míček. Na přání držák na sklenice.
  • Stolní fotbal SPIRIT SCHOOL zasíláme po celé ČR přepravní službou GEIS za Kč 500,-. Stolní fotbal dodáváme mimo nohou kompletně složený. Ke korpusu pouze připevníte 4 nohy, dle vodováhy vyvážíte a stolní fotbal SPIRIT SCHOOL je okamžitě připravený ke hře.
https://www.kulecnikar.cz/stolni-fotbal-atlantis-school-x-i-p20115/
Stolní fotbal - SPIRIT SCHOOL
SPIRIT SCHOOL I SPIRIT SCHOOL II
Velikost hrací plochy fotbálku 114 x 70 cm 114 x 70 cm
Celkové rozměry stolního fotbalu SPIRIT SCHOOL 141 x 128 x 95 cm 141 x 128 x 95 cm
Celková váha stolního fotbalu 94 Kg 94 Kg
Tyče s hráči v průchodkách s ložisky - ano
Spodní tvrzené bezpečnostní sklo na hrací ploše ano ano
Vrchní tvrzené bezpečnostní sklo ano ano
Běžná cena s DPH Kč 17.990,- Kč 18.990,-
Objednat z E-shopu www.kulecnikar.cz AKCE 14.990,- AKCE 15.990,-
design: CS Billiard s.r.o., 2018