Nacházíte se: Úvodní stránka » Stolní fotbaly » Stolní fotbal Atlantis SCHOOL X

Stolní fotbal Atlantis SCHOOL X

Stolní fotbal Atlantis SCHOOL X
pro další obrázek klikněte na miniaturu
 • Novinka na českém trhu. Oblíbený školní stolní fotbal Atlantis SCHOOL prošel řadou vylepšení. Nová série pro rok 2014 označená jako X-Serie je doplněna o výškově stavitelné nohy, bublinkovou vodováhu na hrací ploše a o vylepšené fotbalové hráče s kónickým tvarem nohou.
 • Stolní fotbal Atlantis SCHOOL X je nekomerční (bez mincovníku). Je vhodný všude tam, kde není žádoucí, aby míček opustil stolní fotbal. Hráč nemůže z fotbálku míček vyjmout, ale pouze posunout směrem vzhůru a míček skrze vhazovač vhodit na hrací plochu. Fotbálek SCHOOL X je ideální do rekreačních zařízení, hotelů a heren, školních a vzdělávacích zařízení, dětských domovů, atd.
 • Výškově stavitelné masivní železné nohy jsou povrchově upravené černou práškovou barvou (Komaxit). Pomocí vodováhy a 4 pogumovaných otočných pacek lze stolní fotbal Atlantis SCHOOL X výškově srovnat s přesností vyšší 1mm/1m. Tím se eliminují jakékoliv nepřesnosti ve hře. Fotbalový míček se pohybuje přesně a plynule. Tento systém je výhodný při častém stěhování stolního fotbálku. Přesné a rychlé vyvážení bez nutnosti dlouhodobého zkoušení kam míček samovolně sjíždí!
 • Nohy jsou čtyřmi vratovými šrouby upevněny v rozích korpusu stolního fotbalu. To ještě více zvyšuje celkovou stabilitu a pevnost stolního fotbalu Atlantis SCHOOL X.
 • Korpus stolního fotbalu je vyroben z lamina o síle 25 mm. Standardní barva korpusu třešeň, olše, ořech nebo černá (další barvy, reklamní potisk, atd. - dle dohody)
 • Hrací plocha na stolní fotbale Atlantis SCHOOL X je osazena tvrzeným kaleným sklem. Skleněná hrací plocha kryje papírovou hrací plochu potištěnou imitací fotbalového trávníku a bílých čar fotbalového hřiště. Kalené tvrzené sklo je odolné vůči nárazům fotbalového míčku, celkovým otřesům a celkově zaručuje dlouhou životnost fotbalové hrací plochy.
 • Stolní fotbal Atlantis SCHOOL X I - ocelové pochromované tyče s hráči jsou umístěné v kluzných plastových průchodkách (bez ložisek).
 • U stolního fotbalu Atlantis SCHOOL II jsou pochromované ocelové tyče s hráči umístěné v průchodkách s ložisky. Průchodky s ložisky sníží tření, zrychlí úder i celkovou svižnost hry.
 • Fotbálek Atlantis SCHOOL X I a II je doplněn o vrchní tvrzené sklo.
 • Stolní fotbaly Atlantis SCHOOL X standardně mají - počítadlo gólů v barvě hráčů, hranaté nebo černé rukojeti (ostatní rukojeti dle dohody), vhazovač míčků, 2 popelníky (na přání bez), 10x bílý, žlutý, oranžový nebo růžový míček. Na přání držák na sklenice.
 • Stolní fotbal Atlantis SCHOOL X zasíláme po celé ČR přepravní službou GEIS za Kč 500,-. Stolní fotbal dodáváme mimo nohou kompletně složený. Ke korpusu pouze připevníte 4 nohy, dle vodováhy vyvážíte a stolní fotbal HOME X je okamžitě připravený ke hře.
Stolní fotbal - ATLANTIS SCHOOL X
Atlantis SCHOOL X I Atlantic SCHOOL X II
Velikost hrací plochy fotbálku 114 x 70 cm 114 x 70 cm
Celkové rozměry stolního fotbalu Atlantis SCHOOL X 141 x 128 x 95 cm 141 x 128 x 95 cm
Celková váha stolního fotbalu 94 Kg 94 Kg
Tyče s hráči v průchodkách s ložisky - ano
Spodní tvrzené bezpečnostní sklo na hrací ploše ano ano
Vrchní tvrzené bezpečnostní sklo ano ano
Běžná cena s DPH Kč 16.990,- Kč 17.990,-
Objednat z E-shopu www.kulecnikar.cz AKCE 14.990,- AKCE 15.990,-
design: CS Billiard s.r.o., 2014