Nacházíte se: Úvodní stránka » Stolní fotbaly » Stolní fotbal Atlantis PRO X

Stolní fotbal Atlantis PRO X

Stolní fotbal Atlantis PRO X
pro další obrázek klikněte na miniaturu
 • Komerční stolní fotbal Atlantis PRO prošel řadou vylepšení. Nová serie pro rok 2013 označená jako X-Serie je doplněna o výškově stavitelné nohy, bublinkovou vodováhu na hrací ploše a o vylepšené fotbalové hráče s kónickým tvarem nohou.
 • Stolní fotbal PRO X má mechanický mincovník na 10 Kč a má zabudované osvětlení hrací plochy
 • Železné výškově stavitelné nohy jsou povrchově upravené černou práškovou barvou (Komaxit). Pomocí vodováhy a 4 pogumovaných otočných pacek lze stolní fotbal Atlantis PRO X výškově srovnat s přesností vyšší 1mm/1m. Tím se eliminují jakékoliv nepřesnosti ve hře. Fotbalový míček se pohybuje přesně a plynule. Tento systém je výhodný při častém stěhování stolního fotbálku. Přesné a rychlé vyvážení bez nutnosti dlouhodobého zkoušení kam míček samovolně sjíždí!
 • Nohy jsou čtyřmi vratovými šrouby upevněny v rozích korpusu stolního fotbalu. To ještě více zvyšuje celkovou stabilitu a pevnost stolního fotbalu Atlantis PRO X.
 • Korpus stolního fotbalu je vyroben z překližky o síle 25 mm. Povrchově je barevně upraven umakartem. Standardní barva korpusu je třešeň, olše nebo červeno/černý bebo zeleno/černý (další barvy, reklamní potisk, atd. - dle dohody)
 • Hrací plocha na stolní fotbale Atlantis PRO X je osazena tvrzeným kaleným sklem. Skleněná hrací plocha kryje papírovou hrací plochu potištěnou imitací fotbalového trávníku a bílých čar fotbalového hřiště. Kalené tvrzené sklo je odolné vůči nárazům fotbalového míčku, celkovým otřesům a celkově zaručuje dlouhou životnost fotbalové hrací plochy.
 • Stolní fotbal Atlantis PRO X I - ocelové pochromované tyče s hráči jsou umístěné v kluzných plastových průchodkách (bez ložisek).
 • U stolního fotbalu Atlantis PRO X II jsou pochromované ocelové tyče s hráči umístěné v průchodkách s ložisky. Průchodky s ložisky sníží tření, zrychlí úder i celkovou svižnost hry.
 • Fotbálek Atlantis PRO X má vrchní tvrzené bezpečnostní sklo.
 • Stolní fotbaly Atlantis PRO X standardně mají - počítadlo gólů v barvě hráčů, hranaté nebo černé rukojeti (ostatní rukojeti dle dohody), vhazovač míčků, 2 popelníky (na příní bez), 10x bílý, žlutý, oranžový nebo růžový míček. Na přání držák na sklenice.
 • Stolní fotbal Atlantis PRO X zasíláme po celé ČR přepravní službou GEIS za Kč 500,-. Stolní fotbal dodáváme mimo nohou kompletně složený. Ke korpusu pouze připevníte 4 nohy, dle vodováhy vyvážíte a stolní fotbal PRO X je okamžitě připravený ke hře.
Stolní fotbal - ATLANTIS PRO X
PRO X I PRO X II
Hrací plocha stolního fotbalu 114 x 70 cm 114 x 70 cm
Celkové rozměry stolního fotbalu 140 x 128 x 95 cm 140 x 128 x 95 cm
Celková váha stolního fotbalu 101 Kg 101 Kg
Tyče s hráči v průchodkách s ložisky - ano
Spodní tvrzené sklo na hrací ploše ano ano
Vrchní tvrzené sklo ano ano
Osvětlení hrací plochy stolního fotbalu ano ano
Mechanický mincovník na Kč 10,- ano ano
Cena s DPH Kč 24.690,- Kč 25.490,-
Objednat z E-shopu www.kulecnikar.cz AKCE 21.890,- AKCE 22.390,-
design: CS Billiard s.r.o., 2014