Nacházíte se: Úvodní stránka » Stolní fotbaly » Stolní fotbal Atlantis JUNIOR X

Stolní fotbal Atlantis JUNIOR X

Stolní fotbal Atlantis JUNIOR X
pro další obrázek klikněte na miniaturu
  • Novinka na českém trhu. Oblíbený domácí stolní fotbal Atlantis JUNIOR prošel řadou vylepšení. Nová serie pro rok 2013 označená jako X-Serie je doplněna o výškově stavitelné nohy, bublinkovou vodováhu na hrací ploše a o vylepšené fotbalové hráče s kónickým tvarem nohou.
  • Výškově stavitelné masivní železné nohy jsou povrchově upravené černou práškovou barvou (Komaxit). Pomocí vodováhy a 4 pogumovaných otočných pacek lze stolní fotbal Atlantis JUNIOR X výškově srovnat s přesností vyšší 1mm/1m. Tím se eliminují jakékoliv nepřesnosti ve hře. Fotbalový míček se pohybuje přesně a plynule. Tento systém je výhodný při častém stěhování stolního fotbálku. Přesné a rychlé vyvážení bez nutnosti dlouhodobého zkoušení kam míček samovolně sjíždí!
  • Nohy jsou čtyřmi vratovými šrouby upevněny v rozích korpusu stolního fotbalu. To ještě více zvyšuje celkovou stabilitu a pevnost stolního fotbalu Atlantis JUNIOR X.
  • Korpus stolního fotbalu je vyroben z lamina o síle 25 mm. Standardní barva korpusu třešeň, olše nebo černá (další barvy, reklamní potisk, atd. - dle dohody)
  • Hrací plocha na stolní fotbale Atlantis HJUNIOR X je osazena tvrzeným kaleným sklem. Skleněná hrací plocha kryje papírovou hrací plochu potištěnou imitací fotbalového trávníku a bílých čar fotbalového hřiště. Kalené tvrzené sklo je odolné vůči nárazům fotbalového míčku, celkovým otřesům a celkově zaručuje dlouhou životnost fotbalové hrací plochy.
  • Stolní fotbal Atlantis JUNIOR X - ocelové pochromované tyče s hráči jsou umístěné plastových průchodkách (bez ložisek).
  • Na stolní fotbálek Atlantis JUNIOR X nelze dodatečně doplněn o vrchní tvrzené sklo.
  • Stolní fotbaly Atlantis JUNIOR X standardně mají - počítadlo gólů v barvě hráčů, hranaté nebo černé rukojeti (ostatní rukojeti dle dohody), vhazovač míčků, 2 popelníky (na příní bez), 10x bílý, žlutý, oranžový nebo růžový míček. Na přání držák na sklenice.
  • Stolní fotbal Atlantis JUNIOR X zasíláme po celé ČR přepravní službou GEIS za Kč 500,-. Stolní fotbal dodáváme mimo nohou kompletně složený. Ke korpusu pouze připevníte 4 nohy, dle vodováhy vyvážíte a stolní fotbal JUNIOR X je okamžitě připravený ke hře.
Stolní fotbal - ATLANTIS JUNIOR X
Stolní fotbal ATLANTIS JUNIOR
Hrací plocha 114 x 70 cm
Celkové rozměry 141 x 128 x 86 cm
Celková váha 74 Kg
Tyče s háči v průchodkách ano
Spodní tvrzené sklo na hrací ploše ano
Vrchní tvrzené sklo ne
Cena s DPH Kč 9.990
Objednat z E-shopu Objednat
design: CS Billiard s.r.o., 2018