Nacházíte se: Úvodní stránka » Stolní fotbaly » Stolní fotbal Atlantis HOME X

Stolní fotbal Atlantis HOME X

Stolní fotbal Atlantis HOME X
pro další obrázek klikněte na miniaturu
  • Novinka na českém trhu. Oblíbený domácí stolní fotbal Atlantis HOME prošel řadou vylepšení. Nová serie pro rok 2013 označená jako X-Serie je doplněna o výškově stavitelné nohy, bublinkovou vodováhu na hrací ploše a o vylepšené fotbalové hráče s kónickým tvarem nohou.
  • Výškově stavitelné masivní železné nohy jsou povrchově upravené černou práškovou barvou (Komaxit). Pomocí vodováhy a 4 pogumovaných otočných pacek lze stolní fotbal Atlantis HOME X výškově srovnat s přesností vyšší 1mm/1m. Tím se eliminují jakékoliv nepřesnosti ve hře. Fotbalový míček se pohybuje přesně a plynule. Tento systém je výhodný při častém stěhování stolního fotbálku. Přesné a rychlé vyvážení bez nutnosti dlouhodobého zkoušení kam míček samovolně sjíždí!
  • Nohy jsou čtyřmi vratovými šrouby upevněny v rozích korpusu stolního fotbalu. To ještě více zvyšuje celkovou stabilitu a pevnost stolního fotbalu Atlantis HOME X.
  • Korpus stolního fotbalu je vyroben z lamina o síle 25 mm. Standardní barva korpusu třešeň, olše nebo černá (další barvy, reklamní potisk, atd. - dle dohody)
  • Hrací plocha na stolní fotbale Atlantis HOME X je osazena tvrzeným kaleným sklem. Skleněná hrací plocha kryje papírovou hrací plochu potištěnou imitací fotbalového trávníku a bílých čar fotbalového hřiště. Kalené tvrzené sklo je odolné vůči nárazům fotbalového míčku, celkovým otřesům a celkově zaručuje dlouhou životnost fotbalové hrací plochy.
  • Stolní fotbal Atlantis HOME X I - ocelové pochromované tyče s hráči jsou umístěné v kluzných plastových průchodkách (bez ložisek).
  • U stolního fotbalu Atlantis HOME X II a III jsou pochromované ocelové tyče s hráči umístěné v průchodkách s ložisky. Průchodky s ložisky sníží tření, zrychlí úder i celkovou svižnost hry.
  • Fotbálek Atlantis HOME X III je doplněn o vrchní tvrzené sklo. Model HOME X I a II lze dodatečně tvrzeným sklem doplnit.
  • Stolní fotbaly Atlantis HOME X standardně mají - počítadlo gólů v barvě hráčů, hranaté nebo černé rukojeti (ostatní rukojeti dle dohody), vhazovač míčků, 2 popelníky (na příní bez), 10x bílý, žlutý, oranžový nebo růžový míček. Na přání držák na sklenice.
  • Stolní fotbal Atlantis HOME X zasíláme po celé ČR přepravní službou GEIS za Kč 500,-. Stolní fotbal dodáváme mimo nohou kompletně složený. Ke korpusu pouze připevníte 4 nohy, dle vodováhy vyvážíte a stolní fotbal HOME X je okamžitě připravený ke hře.
Stolní fotbal - ATLANTIS HOME X
Atlantis HOME X I Atlantic HOME X II Atlantis HOME X III
Velikost hrací plochy fotbálku 114 x 70 cm 114 x 70 cm 114 x 70 cm
Celkové rozměry stolního fotbalu Atlantis Home X 141 x 128 x 90 cm 141 x 128 x 90 cm 141 x 128 x 90 cm
Celková váha stolního fotbalu 75 Kg 75 Kg 80 Kg
Tyče s háči v průchodkách s ložisky - ano ano
Spodní tvrzené sklo na hrací ploše ano ano ano
Vrchní tvrzené sklo - - ano
Běžná cena s DPH Kč 12.990 Kč 13.990 Kč 15.990
Objednat z E-shopu www.kulecnikar.cz AKCE 11.990,- AKCE 12.990,- AKCE 13.990,-
design: CS Billiard s.r.o., 2018